KURUMSAL

eduroam-world-map

 

Newtone sanayi sektöründe birçok farklı alanlarda etkinlik göstermiş , kalıp sektöründe büyük başarılara imza atmış ve ardından 90’lı yıllarda gazlı amortisör üretiminde bilgi ve tecrübelerini bir araya getirerek, her zaman yeniliğe açık, müşteri odaklı, kendisini her gün geliştiren ve çözüm odaklı bir firma olarak sektörde kendisine yer edinmiştir.

Newtone Gazlı Amortisör firması başta Fransa , Almanya , İngiltere , Amerika Birleşik Devletleri , Kanada, Avustralya, Güney Afrika, Çin, Hindistan olmak üzere tüm dünyada 55 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Herzaman win&win stratejisini izleyerek müşterilerini kısa termin, uygun fiyat, teknik destek / yerinde teknik destek konularında rahata kavuşturmuş ve bu noktaların sürekliliğini sağlayarak müşterileri ile uzun soluklu ticari ilişkiler kurmaktadır.

Newtone , bugün bünyesinde Otomotiv, medikal ekipman, makina, mobilya ve özel amortisörler olmak üzere çok çeşitli bir üretim yelpazesine sahiptir. Alanında marka olmuş firmalarla beraber çalışan Newtone Gazlı Amortisör firması rekabetçi olan amortisör piyasasında öne çıkan bir kaç firmadan birtanesidir.

İletişim

Iosb Demirciler San. Sitesi C-5 Blok No: 241/B K.2/B 34306, Başakşehir/İstanbul

+90 212 671 52 97

+90 212 671 52 99

info@newtonegassprings.com